نوروزتان پیروز

بوی نو شدن می آید

ولی تو همیشه

رفیق کهنه ی من بمان...بیشتر جویای اب و هوا و طبیعت اونجا هستم تا اینجا که زندگی میکنم.

باران که ببارد دل مردمان شهرم شاد و خرسند می شود کوهها و دشت ها شکوفه می زنند و نغمه های پرندگان دل انگیز ترین موسیقی ها را بهمراه دارد.

این روزا سخت انتظار روز های پایانی را می کشم تا هرچه زودتر به ولایتم برگردم ؛ ب

پیشاپیش نوروز باستانی یکهزارو سیصد و نود و چهار رو به همه ی مردمان آریایی سرزمینم در جای جای این کره خاکی تبریک عرض می کنم؛ امیدوارم سال جدید سالی خوب و سرشار از موفقیت و شادی و سلامتی برای همه ی عزیزان باشد.

باشد که همه در کنار هم در صلح و صفا و آرامش باشیم.

همچنین موفقیت همشهریان عزیزم  از جمله اقایان مهرداد احمدی ؛ ایرج سیلمانی ؛ محی الدین امینی ؛ خانم پریچهر اللهیاری ؛ آقای سعید گودرزی ؛ آقای سید کاظم خادمی ؛ آقای عباس شهریور رو در انتخابات شورایاری محلات مختلف تهران تبریک و تهنیت عرض می کنم به امید موفقیت و همبستگی بیشتر برای گام های بزرگتر.

/ 2 نظر / 37 بازدید
پویا

طراحی سایت و هاست و دامین! در سایت پی سی کاو اراعه انواع خدمات به زودی در نورآباد در نورآباد در حال طراحی سایت برای گروه های مختلفی هستیم اگر به فکر حرفه ای تر شدن هستید با ما تماس بگیرید http://p30kav.com پویا کاظمی 09334473145

مهرداد احمدی

ممنون و سپاس گذاریم جناب علمداری عزیزبنده هم این موفقعیت را به همه عزیزان که در این عرصه همیار ما بودن تبریک میگویم امیدوارم بتوانیم جبران کنیم